Marzec 10, 2019

O NAS

 

Serdecznie zapraszam wszystkich właścicieli czworonogów wraz ze swoimi pupilami do naszego salonu. Proponujemy Państwu szereg usług pielęgnacyjnych dla Waszych Milusińskich.

Nasza firma powstała dla zwierzat i z myślą o nich. Pasja i miłość do zwierząt to nasza motywacja dlatego też, ciągle rozwijamy się i szkolimy, aby pogłębiać swoją wiedzę na temat wielu zagadnień dot. pielęgnacji zwierząt i ich zachowań. Współpracujemy jedynie z firmami , które oferują najlepsze i najbezpieczniejsze kosmetyki oraz urządzenia dla zwierząt, gdyż bezpieczeństwo i zdrowie czworonogów jest dla nas najważniejsze. Używamy jedynie sprawdzonych i antyalergicznych kosmetyków.

Swoją pracę wykonujemy starannie i przykładamy dużą uwagę do samopoczucia i zachowania naszego “Mniejszego Klienta”. Piastujemy zasadzie “nic na siłę” i podczas wizyt przyzwyczajamy zwierzęta do dźwięku urządzeń i dotyku sprzętów. Nasza praca opiera się na współpracy z czworonogiem dlatego nie podajemy żadnych środków uspakajajacych ani nie stosujemy poskarmiaczy.

Zapraszamy do nas wszystkich: Małych, Większych i Największych Pupili.